28.08.2020 Барлық жаңалықтар

Конференция атауы: Цифрлық экономика бойынша II Халықаралық ғылыми-практикалық конференция (ISCDE 2020)

Конференция күндері: 2020 ж. 5-6 қарашасы

Конференцияны ұйымдастырушы: Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті ( Алматы, Қазақстан) мен Цифрлық экономика институты (Екатеринбург, Ресей)

Өткізу орны: Екатеринбург қ.

Конференция сайты: https://iscde2020.com/ru/

Конференцияның ресми тілі: ағылшын.

Конференцияның қатысу түрі: баяндамамен күндізгі, қашықтықтан, сырттай

Индекстеу: RSCI, Google Scholar, ғылым веб-сайты

КОНФЕРЕНЦИЯ ТУРАЛЫ

ISCDE 2020 - бұл сандық экономика саласындағы тәжірибе, заманауи білім және жетістіктермен алмасудың жақсы мүмкіндігі.

Конференция цифрлық экономика және басқару трендтері, оларды зерттеу және дамыту әдістері туралы ғылыми пікірталастың жоғары ғылыми деңгейін сақтауға, осы процеске білікті сарапшыларды - ғылым, бизнес және билік өкілдерін тартуға арналған.

Конференцияның мақсаты: цифрлық экономиканың алдағы тенденцияларын талқылау және болжау, цифрлық басқару саласындағы озық білім алмасу.

Конференция секциялары:

Секция 1. Экономикадағы сандық технологиялар

Секция 2. Білім берудегі сандық технологиялар

Секция 3. Құқықтану және құқық цифрлық экономиканы реттеуші ретінде

Секция 4. Гуманитарлық ғылымдардағы сандық әдістер және сандық философия экономика

5 Секция. Денсаулық сақтауда цифрлық технологияларды қолдану

Конференцияға қатысу формалары:

1. баяндамамен жүзбе-жүз;

2. сырттай (конференция материалдарында Web of Science-де одан әрі индекстеумен жариялау);

3. баяндамамен қашықтықтан.

Конференция нәтижелері бойынша материалдар Atlantis Press баспасымен Advances in Economics, Business and Management Research ISSN: 2352-5428 кітаптар сериясында жарияланады және Web of Science ("Ғылым желісі")

Конференцияның ресми тілі: ағылшын.Конференцияны ұйымдастырушыдан ақылы негізде аудармаға тапсырыс берген жағдайда, сіз мақаланы орыс тілінде қарауға жібере аласыз. Толығырақ "Тіркеу" бөлімінде.

Егер сіз мақаланы ағылшын тілінде жіберетін болсаңыз, онда рецензиялаудан бұрын ол ана тілінде аударма сапасына тексеріледі.

Ақпараттық хат