Ресейлік "Спутник-V" вакцинасымен COVID-19-дан вакцинацияланғысы келетін Ғұмарбек Даукеев атындағы АЭжБУ-дың барлық студенттері!

Ресейлік

02.04.2021 Барлық жаңалықтар

Құрметті Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ студенттері!

Алматы қаласы ДСБ «Қалалық студенттік емхана» ШЖҚ МКК әкімшілігі эпидемиологиялық қолайсыз кезеңде коронавирустық инфекцияға қарсы вакциналау жүргізеді.

КВИ жұқтыру қаупі жоғары адамдар вакциналауға жатады.

27.01.2021 ж. № 01-1-2314 «Қазақстан Республикасында халыққа коронавирустық инфекцияға қарсы вакциналау жүргізу» әдістемелік ұсынымдарына сәйкес.

Ресейлік «Спутник-V» вакцинасымен CОVID-19-дан вакциналанғысы келетін Алматы қаласында және Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ жатақханаларында тұратын барлық студенттері Мансұр Қаракесовке (электрондық пошта мекенжайы m.karakesov@aues.kz) келесі деректерді ұсынсын: Аты-жөні, ЖСН, үй мекенжайы, нақты тұру мекенжайы, ұялы телефоны), кесте қоса тіркелген.

Вакциналауға арналған өтінімдер 2021 жылдың 5 сәуірінен 9 сәуірі  аралығында қабылданады.

Препаратты салуға болмайтын жағдайлар:

Сіз қандай емханаға бекітілгеніңізге қарамастан, студенттік емханада COVID-19 вакциналауын ала аласыз.

Кесте