"Ұлы Отан соғысы менің отбасымның тарихында":конкурсының қорытындысы

11.05.2022 Барлық жаңалықтар

Қадірлі әріптестер, Әлеуметтік пәндер кафедрасының бастамасымен Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінде ІІ Дүниежүзілік соғысқа қатынасқан ата-бабаларымыздың ерліктерін дәріптейтін «Ұлы Отан соғысы менің отбасымның тарихында» тақырыбында үздік шығармаларға бәйге өткізу дәстүрге айналған.

Биылғы Жеңістің 77 жылдығы қарсаңында студенттер мен магистранттарының қатысуымен болған «Ұлы Отан соғысы менің отбасымның тарихында» тақырыбындағы студенттер шығармашылығының республикалық байқауының қорытындысы шығарылды.

Студенттер, магистранттардан байқау комиссиясына ата-бабалары жайлы соғыстағы және тылдағы ерліктері туралы өлеңдер, естеліктер, толғаулар түрінде 50 шақты жұмыстар келіп түсті.

Төменде студенттердің республикалық жұмыстары байқауының бес бағыты бойынша 1, 2, 3 дәрежелі дипломдарға лайық жеңімпаздарының есімдерін жариялап отырмыз.

Шығармашылық байқауға белсенді қатысқаны үшін барлығына ризашылығымызды білдіреміз.

«Менің атам батыр» тақырыбындағы үздік эссе үшін

І дәрежелі диплом: А.А. Байсейтоваға

Тақырыбы: «МОЙ ДЕДУШКА САДУ- ГЕРОЙ ВЕЛИКОЙ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЫ».

«Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті» КеАҚ,  «Ақпараттық қауіпсіздік жүйелері» мамандығының 1-курс студенті.

- Жетекшісі: доцент А.Д. Утегалиева

ІІ дәрежелі диплом: Зарина Хасеноваға

Тақырыбы: «МОЙ ДЕД – ГЕРОЙ ВОВ»,«Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті» КеАҚ ИЭБЭк-20–1 тобының студенті.

- Жетекшісі: профессор Д.С. Орынбекова

ІІІ дәрежелі диплом: Айшат Бақтияроваға

Тақырыбы: «МЕНІҢ АТАМ КЕРЕЕВ МАРДАН», Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің студенті, «Автоматтандыру және басқару» мамандығы, АУк-20-3 тобы.

- Жетекші: ф. ғ. к., доцент С.Б. Апашов

«Ерекше ізденісі» үшін

І дәрежелі диплом: Заводная Янаға

Тақырыбы: «ФОТОГРАФИИ ИЗ СЕМЕЙНЫХ АЛЬБОМОВ»,Абай атындағы ҚазҰПУ 1-курс студенті, «Математика» ББ.

- Жетекшісі:  Акад. Т.С. Садыков атындағы Қазақстан тарихы» каф. аға оқытушысы, Phd А.А. Бимолданова

ІІ дәрежелі диплом: Айлара Аденоваға

Тақырыбы: «МОЙ АТАШКА НУРСУЛТАН», 9 «В» сынып оқушысы.

- Ғылыми жетекшісі: Роза Серикбаевна Есимбекова

ІІІ дәрежелі диплом: Мұрат Дарынға

Тақырыбы: «МЕНІҢ АТАМ ТЫЛДА АДАЛ ЕҢБЕК ЕТКЕН»,Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің студенті, «Автоматтандыру және басқару» мамандығы, 20-12 тобы.

- Жетекшісі: ф. ғ. к., доцент С.Б. Апашев

«Батырлар есімі жадымызда» тақырыбындағы үздік эссе үшін

І дәрежелі диплом: Әділ Замираға

Тақырыбы: «ЕРЛІКТІҢ ЕРЕН ҮЛГІСІ»,Ғұмарбек Даукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің студенті, «Радиотехника, электроника және телекоммуникация» мамандығы, 2-курс.

- Жетекшісі: аға оқытушы А.Ә. Әбдіқалық

ІІ дәрежелі диплом: Бакиров Русланға

Тақырыбы: «МОЙ ПРАДЕД - ИГИБАЙ БАЗАРБАЕВ», Абай атындағы ҚазҰПУ 1-курс студенті, Мор 211 тобы.

- Ғылыми жетекшісі:  Акад. Т.С. Садыков атындағы Қазақстан тарихы» кафедрасының аға оқытушысы, Phd А.А. Бимолданова

ІІІ дәрежелі диплом: А.Ю. Гришинге

Тақырыбы: «СУДЬБА ПРОСТОГО ВОИНА: МОЙ ПРАДЕД ВАЙНЕР НИКОЛАЙ В ВЕЛИКОЙ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЕ»,«Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті» КеАҚ, «Ақпараттық қауіпсіздік жүйелері» мамандығының 1-курс студенті.

- Жетекшісі: доцент А.Д. Утегалиева

«Үздік өлең жолдары үшін»

І дәрежелі диплом: Дамиля Аскароваға

Тақырыбы: «МЕНІҢ АРҒЫ АТАМ ШАЙПАДИН АСҚАР»,Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің студенті, «Автоматтандыру және басқару» мамандығының 20-3 тобы.

- Жетекшісі: ф. ғ. к., доцент С.Б. Апашов.

ІІ дәрежелі диплом: Мади Жумабековке

Тақырыбы: «БАЛЛАДА О ВОЙНЕ», Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің студенті, СИБ-18-2. тобы - Жетекшісі: ф.ғ.к., доцент Г.Д.  Шаракпаева.

ІІІ дәрежелі диплом: А.Б. Наурызбайға

Тақырыбы: «ЖЕҢІС КҮНІ ҚҰТТЫ БОЛСЫН!». Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің студенті, РЭк-20-11 тобы.

- Жетекшісі: профессор Д.С. Орынбекова

«Үздік ғылыми жоба үшін»

І дәрежелі диплом: А.Б. Абуталибовқа

Тақырыбы: «ПОДВИГ ТРУЖЕНИКОВ ТЫЛА АКМОЛИНСКОЙ ОБЛАСТИ В ГОДЫ ВЕЛИКОЙ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЫ», Көкшетау қ. Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті, магистратура, 1-курс.

- Ғылыми жетекшілері: гуманитарлық ғылымдарының магистрі, аға оқытушы С.А. Абдрахманова, халық ағарту ісінің үздігі, аға оқытушы К.Г. Жапарова.

ІІ дәрежелі диплом: Меруерт Алшынбаеваға

Тақырыбы: «ЕРЛІККЕ ТАҒЗЫМ» Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ, «Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар» мамандығының 2-курс студенті.

- Ғылыми жетекшісі: аға оқытушы А.Ә. Әбдіқалық

ІІІ дәрежелі диплом: С. Сламға

Тақырыбы: «БАУЫРЖАН МОМЫШҰЛЫ ӘР ҚАЗАҚТЫҢ МАҚТАНЫШЫ», Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті, «Автоматтандыру және басқару» мамандығы, 20-12 тобының студенті.

- Ғылыми жетекшісі: Ж. Өмірбекова

Әлеуметтік пәндер кафедрасы