АЭжБУ - МЭИ бірлескен желілік білім беру бағдарламасы

19.09.2022 Барлық жаңалықтар

БІРДЕН 2 ДИПЛОМ АЛУ МҮМКІНДІГІН ЖІБЕРІП АЛМАҢЫЗ!

АЭжБУ-да білім ала отырып, Сіз бакалаврларды даярлаудың білім беру бағдарламасымен 38.03.01-Экономика бағыты бойынша екінші жоғары білім ала аласыз.

Оқыту Ресей  жоғары білімінің мемлекеттік білім беру стандартына сәйкес «МЭИ» Ұлттық Зерттеу университетінің «АЭжБУ» КеАҚ-мен келісілген бағдарламасы бойынша жүргізіледі. Ресей Федерациясының мемлекеттік үлгідегі дипломы беріледі.

Шартқа сәйкес желілік бағдарламаға түсу құқығына «МЭИ» ҰЗУ-не түсу емтихандарын сәтті өткен АЭжБУ студенттері ие болады.

Оқу мерзімі – 3 жыл 3 ай (АЭжБУ-дың 2-і, 3-і және 4-і курстары).

МЭИ-ды бітірушілердің біліктілік жұмысын қорғау (АЭжБУ-гі бітіру жұмысы негізінде орындалады) АЭжБУ-гі базалық мамандығы бойынша дипломдық жұмысты қорғағаннан кейін бейнеконференция форматында жүргізіледі.

Қосымша ақпарат бойынша:

+7 701 734 77 58 Мадина m.salykova@aues.kz

Бағдарлама

Энергетика мен өнеркәсіптегі экономика кафедрасы

ҚҚБИ бакалавриат бағдарламасы

"МЭИ" ҒЗУ жайлы фильм