Құрметті 1-курс студенттері, сіздерді шын жүректен Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ студенттері қатарына қосылуыңызбен құттықтаймыз!

27.08.2020 Барлық жаңалықтар

Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ-дің 45 жылдығына орай ұйымдастырылған  акция аясында ҰБТ тапсыру кезінде жоғары көрсеткіштерге ие болған келесі 1 курс студенттеріне   соңғы буын процессорымен бірге Lenovo ноутбугы беріледі:

Ноутбук иегерлерінің тізімі

Университет қызметкерлері Сізбен хабарласып, ноутбукты алуға өздері шақырады.

P. S. Тізім әрбір студент бойынша ақпаратты түпкілікті өңдеу және Ректорат отырысында бекіту нәтижелері бойынша толықтырылатын болады. www.aues.kz сайтындағы жаңалықтардан  қапы қалмаңыздар.