Izi – цифрлық ұялы байланыс операторы студенттерге қашықтықтан оқу үшін арнайы шексіз трафик ұсынады

11.11.2020 Барлық жаңалықтар

Izi – цифрлық ұялы байланыс операторы студенттерге қашықтықтан оқу үшін арнайы лимитсіз трафик ұсынады.

Izi – цифрлық ұялы байланыс операторы. Оператор студенттерге  қашықтан оқу үшін арнайы лимитсіз трафик ұсынады.

izi meet - бұл skype, Google meet, zoom, Microsoft Teams, Webex онлайн-конференцияларына арналған қызметтерге лимитсіз трафик.

Енді, үйдегі интернетіңіз жұмыс істемеген жағдайда, телефоннан трафикті таратуға және негізгі гигабайт пакетін жұмсамай-ақ білім алуға мүмкіндігіңіз бар.

Izi абоненті болу үшін қосымшаны https://izi.ms/AUES сілтемесі бойынша жүктеу керек.

Айтпақшы, izi-де сатып алынған трафик айдың соңында жойылмайды және Сіз трафикті толығымен барлығын жұмсағанша пайдалана аласыз.

Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ студенттері үшін жеңілдік промокоды: AUES.