04.03.2021 Барлық жаңалықтар

ҚҰРМЕТТІ ОҚЫТУШЫЛАР, ДОКТОРАНТТАР, СТУДЕНТТЕР!

Сіздерді «Ғылыми жарияланымдарға арналған IEEE Xplore Халықаралық деректер базасының білім беру ресурстары» онлайн-тренингіне шақырамыз.

Күні мен уақыты: 2021 ж. 4 наурыз, сағат 15.00 (Алматы қ. уақыты бойынша, Қазақстан)

Орны: Webex онлайн платформасы

IEEE Xplore сандық кітапханасы әлемдегі ең ірі техникалық Электронды кітапхана, ол қазіргі заманғы ғылыми әлем әдебиетінің үштен бір бөлігін қамтиды, атап айтқанда:

Электротехника және электроника инженерлері институты (IEEE) - бұл халықаралық коммерциялық емес инженерлік мамандар қауымдастығы, радиоэлектроника, электр техникасы және есептеу жүйелері мен желілерінің аппараттық стандарттарын әзірлеудегі әлемдік көшбасшы. IEEE әлемдік техникалық әдебиеттің үшінші бөлігін шығарады және әлемнің 160-тан астам елінде 423 000-нан астам мүшесі бар.

Тренинг Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің студенттеріне, магистранттарына, оқытушыларына, зерттеушілеріне, сондай-ақ IEEE ғылыми ресурстарымен танысқысы келетіндерге арналған.

Тренингте біз IEEE Xplore платформасының функционалдығы мен құралдары, ғылыми-техникалық зерттеулер әлеміндегі навигация жүйесі, IEEE журналдарында ғылыми зерттеулерді жариялау процесі туралы сөйлесетін боламыз.

Ақпараттық вебинарды Қазақстан Республикасындағы IEEE уәкілетті өкілі Әсел Жарасова өткізеді.

Вебинарға тіркелу үшін сілтеме:

Қосылу сілтемесі:

Join by meeting number: