Қазан мемлекеттік энергетика университеті мен Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті бірлесіп ұйымдастырған тарифтік реттеудің халықаралық ғылыми мектебі ашылды

05.04.2021 Барлық жаңалықтар

Ресей мен Қазақстанның техникалық білім беру консорциумы мүшелерінің бірлескен жобалық қызметін дамыту шеңберінде 2021 жылғы 05-12 сәуір аралығында Қазан мемлекеттік энергетикалық университеті Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетімен бірлесіп ұйымдастырған тарифтік реттеудің халықаралық ғылыми мектебі ашылды, оның шеңберінде ТМД елдерінің тарифтік реттеу саласындағы сарапшылары сөз сөйлейді: Ресей, Қазақстан, Өзбекстан, Қырғызстан, Тәжікстан, Түрікменстан, Беларусь.

Сондай-ақ, мамандар энергетикадағы тариф құру әдіснамасы мәселелерін шешуді түсінуге, семинарларда алған білімдерін қорытындылауға және міндеттерді шешудің жаңа тәсілдерін ұсынуға мүмкіндік алады.

Конференцияның негізгі спикерлері ТМД елдерінің мемлекеттік реттеу органдарының басшылары, энергетикалық компаниялардың мамандары, ТМД жоғары оқу орындарының оқытушы-профессорлар құрамы болады.

Бағдарлама