АЭжБУ студенттерін XIII Республикалық пәндік олимпиадада жүлделі орын алғандарымен құттықтаймыз!

12.05.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылдың 22-23 сәуірінде онлайн режимінде ZOOM платформасында «Қазақ ұлттық аграрлық университеті» КеАҚ ұйымдастырған XIII Республикалық пәндік олимпиада аяқталды.

Олимпиада аясында Алматы энергетика және байланыс университетінің студенттері техника ғылымдарының кандидаты, доцент, «Электрмен жабдықтау және жаңартылатын энергия көздері» кафедрасының меңгерушісі  К.Т. Тергеместің және PhD, "Электрмен жабдықтау және жаңартылатын энергия көздері" кафедрасының доценті А.Ж. Сағындықованың жетекшілігімен келесі орындарға ие болды:

II, III орын  —  ЭСХк-19-1   тобының студенттері  —   Камила Бахытжанқызы Пернебаева және Перизат Сәбитқызы Әлмаханова.

Құттықтаймыз! Бағындырар жетістіктеріңіз көп болсын!