«Sustainability Living Lab: Outreach» бағдарламасы аясында «Шеврон» және Назарбаев Университетінің «National Conservation Initiative корпоративтік қоры қаржыландыратын ғылыми жобалар конкурсының жеңімпаздарын құттықтаймыз!

«Sustainability Living Lab: Outreach»  бағдарламасы аясында  «Шеврон» және Назарбаев Университетінің  «National Conservation Initiative корпоративтік қоры қаржыландыратын ғылыми жобалар конкурсының жеңімпаздарын құттықтаймыз!

14.05.2021 Барлық жаңалықтар

11.05.2021 ж. Нұр-Сұлтан қаласында Назарбаев Университеті ұйымдастырған «Sustainability Living Lab: Outreach»  бағдарламасы аясында  «Шеврон» және Назарбаев Университетінің  «National Conservation Initiative корпоративтік қоры қаржыландыратын ғылыми жобалар конкурсының жеңімпаздарын құттықтаймыз!

1. Айтжанов Нургали,техника ғылымдарының кандидаты, Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ "Электр техникасы" кафедрасының доценті, "Kazenergy энергияны үнемдейтін электр энергиясын тұрақтандырғыш" жобасы;
2. Темырканова Эльвира, PhD,Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ "Телекоммуникация және инновациялық технологиялар" кафедрасының доценті,"Smart space" жобасы;
3. Кумызбаева Сауле,PhD,Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ "Телекоммуникация және инновациялық технологиялар" кафедрасының аға оқытушысы,"Smart жәшіктер" жобасы.

Конкурс жеңімпаздары ғылыми жобаларды жүзеге асыру үшін қаржыландыру алады.