2021 жылғы cтуденттер мен магистранттардың ғылыми-зерттеу жұмыстары республикалық байқауының жеңімпаздарын құттықтаймыз!

18.05.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылдың 17 мамырында 2020-2021 оқу жылындағы IT бағыттар бойынша Студенттер мен магистранттардың ғылыми-зерттеу жұмыстарының республикалық конкурсының II кезеңінің қорытындысы шықты.

АЭжБУ білім алушылары келесі білім беру бағдарламалары бойынша жақсы нәтижелер көрсетті:

7М06102 бойынша 1-орын - "Ақпараттық жүйелер", магистратура - В. Рудаков "Компьютерлік модельдеу әдісімен оқыту жүйесіне арналған модельдер мен алгоритмдерді әзірлеу", МВТн-20-1 тобы, ғылыми жетекшісі техника ғылымдарының кандидаты, доцент  Б.Б.Тусупова

5В070400-"Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету" бойынша 2-орын, бакалавриат - А.Е.Омар, Б.А.Жұмаш, С.С.Ковалев, С.А.Молдабаев, "Qaz ASR" тақырыбы бойынша ВТ-18-4 тобы, ғылыми жетекшісі - доцент Г.Д.Мусапирова.

5B060200 бойынша 3-орын – "Информатика", бакалавриат - Ислам Саламатов, "PYTTSX3 сөйлеу синтезі" тақырыбында ВТ-18-4 тобы, ғылыми жетекшісі - аға оқытушы  Г.Т.Мусатаева.

Еске сала кетейік, бұдан бұрын біздің студент 6В06104–"Ақпараттық қауіпсіздік жүйелері" бойынша бакалавриаттың СИБу 19-9 тобы студенті А.Ныгымет 1-орын алған болатын. "Ақпараттық қауіпсіздікте бет-әлпетті тану технологияларын қолдану" тақырыбында, ғылыми жетекшісі PhD А.К.Мукашева

Биылғы жылы СҒЗЖ-2021 конкурсына барлығы 47 жұмыс келіп түсті, оның ішінде 22 магистрант жұмысы және 25 бакалавриат студенттері.

Барлық жеңімпаздар мен қатысушыларға сәттілік пен лайықты жеңістер тілейміз!