ТАТЬЯНА ВИКТОРОВНА ХОДАНОВАНЫ 50 ЖЫЛДЫҚ МЕРЕЙТОЙЫМЕН ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

18.05.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылдың 19 мамырында жылу энергетикалық қондырғылар кафедрасының доценті Татьяна Викторовна Ходановаға 50 жыл толады.

Татьяна Викторовна 25 жыл еңбек өтілі ішінде ассистенттен бастап кафедра доцентіне дейінгі мансаптық өсудің барлық кезеңдерінен өтті. Ол өзін адал және сауатты маман, жоғары деңгейде сабақ өткізетін, сонымен қатар әдістемелік және ғылыми жұмыстармен белсенді айналысатын керемет оқытушы ретінде көрсетті. Татьяна Викторовна өз сабақтарын заманауи технологияларды пайдалана отырып өткізеді, оқылатын пәндер бойынша дәрістердің мультимедиялық конспектілерін дайындады. "Оқытушы студенттер көзімен" сауалнамасы кезінде студенттер Татьяна Викторовнаны жоғары балмен бағалайды.

Татьяна Викторовна жылу электр станциялары, орталықтандырылған және автономды энергиямен жабдықтау жүйелері, өнеркәсіптегі қарқынды энергия үнемдеу, энергетикалық аудит әдіснамасы, ғылыми және өнеркәсіптік эксперименттердің теориясы мен техникасы бойынша сабақтар өткізеді, сондай-ақ бизнес-жоспарларды құруды, экономикалық талдауды және тарифтерді қалыптастыруды үйретеді.

Кафедраның және "Энергетикалық энергия тиімділігі мәселелері" ғылыми-техникалық орталығының ғылыми-зерттеу жұмысына қатысады, тарифтерді қалыптастыру, энергетика саласындағы техникалық сараптама және бағдарламаларды әзірлеу саласындағы зертхананың сарапшысы.

Татьяна Викторовна бірлескен авторлықта 4 оқу құралын дайындады, 90-нан астам жарияланымдары мен оқу-әдістемелік әзірлемелері, сондай-ақ Қазақстан Республикасының 9 патенті және ғылыми әзірлемелерге 4 Еуразиялық патенті бар.

2018 жылы Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Грамотасымен және 2019 жылы Қазақстан электр энергетикалық қауымдастығының Құрмет грамотасымен марапатталған.

Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің ұжымы Сізге шын жүректен зор денсаулық, бақыт, амандық және ең батыл жоспарларды жүзеге асыруды, барлық бастамаларды іске асыруды тілейді.