2021 жылдың 23 қарашасында Ғылыми кеңес отырысында АЭжБУ Қамқоршылар кеңесі мүшелерінен 11 студентке атаулы шәкіртақы сертификаттары берілді

23.11.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылдың 23 қарашасындаҒылыми кеңес отырысында АЭжБУ Қамқоршылар кеңесі мүшелерінен 11 студентке атаулы шәкіртақы сертификаттары берілді.
Түлектер қауымдастығының стипендиясы жас мамандардың қалыптасуына көмектесуге, ғылыми-зерттеу қызметінің құндылығы мен нәтижелілігін арттыруға, мақсатқа ұмтылған, әрі талантты жастарды табуға және қолдауға бағытталған.
Стипендия иегерлерін құттықтай отырып, оларға мықты денсаулық және оқуда табыс тілейміз!

Стипендия иегерлері