11.05.2022 Барлық жаңалықтар

«7М06102-Ақпараттық жүйелер» мамандығы бойынша СҒЗЖ республикалық конкурсының екінші кезеңінің қорытындысы шығарылды. СҒЗЖ республикалық конкурсының екінші кезеңіне Қазақстан Республикасының 10 жоғары оқу орнынан 19 жұмыс келіп түсті.

Марапаттауға ұсынылды:

ҚР Білім Министрлігінің I дәрежелі Дипломымен - 1 жұмыс

1. Ерланов Бауыржан Ерланулы, Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің магистранты, ғылыми жұмыс тақырыбы: «Ақпаратты берудегі желіні модельдеу кезінде кибер шабуылдардан қорғау әдісін өңдеу». Ғылыми жетекшісі: Ж.Ж. Қожамқұлова, PhD, Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің доценті.

ҚР Білім Министрлігінің I I дәрежелі Дипломымен - 2 жұмыс

1. Хасен Елдар Айдынұлы, Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің магистранты, ғылыми жұмыстың тақырыбы: «Автоматизация и управление образовательными процессами с помощью информационно-аналитической системы». Ғылыми жетекшісі: С.Б. Рахматуллаева, PhD, Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің қауымдастырылған профессоры.
  2. Темірғазиева Шарипа, Әл – Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің магистранты, ғылыми жұмыстың тақырыбы: «Терең оқыту арқылы нақты уақыт режимінде жол белгілерін анықтау және тану жүйесін құру». Ғылыми жетекшісі: Б.С. Омаров, PhD, Әл – Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің доценті м.а.

ҚР Білім Министрлігінің I I I дәрежелі Дипломымен - 3 жұмыс

1. Исмадулла Шыңғысхан Нұрланұлы, Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің магистранты, ғылыми жұмыстың тақырыбы: «Разработка системы управления логистическими процессами компании по доставки груза». Ғылыми жетекшісі: Г.К. Сембина, техника ғылымдарының кандидаты, Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің қауымдастырылған профессоры.
  2. Федоров Дмитрий Сергеевич, Тұран университетінің магистранты, ғылыми жұмыстың тақырыбы: «Исследование системы виртуальных библиотек». Ғылыми жетекшісі: А.К. Мамырова, техника ғылымдарының кандидаты, Тұран университетінің қауымд. профессоры.
  3. Тутенов Бахтияр Ерембекович, Торайғыров университетінің магистранты, ғылыми жұмыстың тақырыбы: «Разработка мобильного приложения для платформы Android». Ғылыми жетекшісі: Н.К. Токжигитова, Торайғыров университетінің қауымдастырылған профессоры.