«6В06103-Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандығы бойынша СҒЗЖ республикалық конкурсының екінші кезеңінің қорытындысы шығарылды

11.05.2022 Барлық жаңалықтар

«6В06103 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандығы бойынша СҒЗЖ республикалық конкурсының екінші кезеңінің қорытындысы шығарылды. СҒЗЖ республикалық конкурсының екінші кезеңіне Қазақстан Республикасының 15 жоғары оқу орнынан 33 жұмыс келіп түсті.

Марапаттауға ұсынылды:

ҚР Білім Министрлігінің I дәрежелі Дипломымен - 1 жұмыс

1.Бурабаева Айдана Аманжолқызы - Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің студенті. Тақырыбы: «Подход искусственного интеллекта к автоматическому обнаружению и опопвещению о возгорании в режиме реального времени с помощью беспилотных летательных аппаратов и систем наблюдения». Ғылыми жетекшісі: Г.Д. Мусапирова, техникалық ғылымдарының кандидаты, Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің доценті.

ҚР Білім Министрлігінің I I дәрежелі Дипломымен - 2 жұмыс

1. Еркін Қасиет, Ибрагимов Әлішер Серікұлы, Құрбанәлі Руслан Ғайратұлы – Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің студенттері. Тақырыбы: «Software application for administration in universities in the framework of learning process». Ғылыми жетекшісі: С. З. Сапакова, физика-математика ғылымдарының кандидаты, Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің қауымдастырылған профессоры.

2. Тен Владислав Владимирович-Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің студенті. Тақырыбы: «Разработка информационного портала «Документооборот»». Ғылыми жетекшісі: А. У. Калижанова, физика-математика ғылымдарының кандидаты, Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің қауымдастырылған профессоры.

ҚР Білім Министрлігінің I I I дәрежелі Дипломымен - 3 жұмыс

1. Тайшыбаев Данияр Мұратқанұлы-Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің студенті. Тақырыбы: «HR аналитика үшін визуализация және болу жүйесін құру». Ғылыми жетекшісі: С. С. Кабдрахова, Әл - Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің физика-математика ғылымдарының кандидаты.
  2. Нурлыбекова Аида Нурлыбекқызы – Л. Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің студенті. Тақырыбы: «Разработка информационной системы и базы данных для оптимизации мониторинга загрязнения атмосферного воздуха тяжелыми металлами» . Ғылыми жетекшісі: Ж. О. Оралбекова, PhD, Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің доценті.
  3. Жилкишбаева Зульфия Ардаковна – Алматы технологиялық университетінің студенті. Тақырыбы: «Исследование и разработка математической и компьютерной модели волоконно-оптических датчиков». Ғылыми жетекшісі: Ф. У. Маликова, Алматы технологиялық университетінің қауымдастырылған профессоры.