"Techno Women" бәріңізді Алматы қаласында өтетін IT форумға шақырады

12.05.2022 Барлық жаңалықтар

Алматылықтар мен оңтүстік астананың қонақтары!

"Techno Woman" барлығын Алматы қаласындағы IT форумға шақырады.

"TECHNO WOMEN ALMATY:ALMATY-DIGITAL HEART"

18 мамыр, сағат 9:00-де, Сәтбаев университетінде

Алматы қ., Сәтбаев қ., 22 мекенжайы бойынша өтеді

Алматы қаласы алдыңғы қатарлы технологиялар саласында маманданған 2 мыңнан астам компаниялардың ішіндегі ең ірі кәсіпкерлік және студенттік, IT-хаб және қоғамдастық орталығы болып табылады.

Қалада қаржы ұйымдарының барлық бас кеңселері орналасқан, бұл фитнес-индустрияның, стартаптар мен жаңа медианың жүрегі десек те болады. Қала - сандық қызметтердің ең үлкен тұтынушысы болып отыр.

"Techno Women Almaty" форумын өткізудегі басты мақсатымыз – технология саласында жұмыс істеп жүрген қыз-келіншектердің басын қосып, жұмыстарын елге таныту.

Біз Алматыда қала тұрғындары мен қонақтарына арналған жайлы және ыңғайлы жаңа шешімдерді жүзеге асыратын прогрессивті әйелдер қайымдастығын құруды жоспарлап отырмыз.

"TECHNO WOMEN ALMATY:ALMATY – DIGITAL HEART – қазақстандықтардың бақытына арналған жаңа идеялар мен жобаларды ұсынатын қызықты және жарқын спикерлер ойларымен бөлісетін алаң болады.

Іс-шараға мына сілтеме бойынша тіркелуге болады.

Қатысу тегін!

18-мамыр күні сағат 9:00-ден 18:00-ге дейін бізбен бірге болыңыз.

Офлайн режимінде Алматы қаласы, Satbayev University, Сәтбаев қаласы, 22 мекенжайы бойынша қатыса аласыз.

Techno Women - Қазақстан әйелдерінің жаңа ұрпағы!