Таң

25.08.2022 Барлық жаңалықтар

1996 жылы Алматы энергетикалық институтының күні батты. Алайда 1997 жылы Ғұмарбек Жүсіпбекұлы Дәукеев ЖОО-ға оралып, тарихи сілкініс жасады - институт қайта өрледі. Даукеев АЭжБУ таңының қайта атып, гүлденуі үшін қолдан келгеннің бәрін жасады. Барлық ескі аурулар емделді. Барлық арамшөптер жұлынды. Мұқият өсірілген ағаш емделіп, жеміс бере бастады.

Дәукеев 20 жыл бойы университетке бар күш-жігерін, барлық уақытын арнап, даңқ шыңына шыққанында арамыздан кетті.
Ол  ұрпақтары мен ізбасарларына аймақтың техникалық білім беру көшбасшыларының бірі – қуатты білім ағашын қалдырып кетті.
Енді оның өсуі, бұтақтарының беріктігі, гүлденуі және тамаша жеміс беруі бізге байланысты. Батыл болайық және Ғұмарбек Жүсіпбекұлы Дәукеевтің күрделі және жауапты бекетінде онымен  қатар тұруға тырысайық. Себебі, сүйікті Альма-матердің күні ешқашан батпауы тиіс!