АЭжБУ студенттері арасында шағын футболдан жарыс

16.09.2022 Барлық жаңалықтар

Бірінші курс студенттерінің спорттық-бұқаралық іс-шаралар онкүндігі аясында 2022 жылғы 12-23 қыркүйек аралығында АЭжБУ келесі спорт түрлері бойынша жарыстар өтеді: бадминтон, футбол, армрестлинг, шахмат, гір спорты, үстел теннисі.

Мини-футбол 2022 жылдың 13-14 қыркүйек аралығында "Д" ғимаратының спорт залында жаттықтырушы Тимур Садықұлы Тамарбердиевтің кәсіби басшылығымен өткен алғашқы спорттық іс-шара болды.

Жарысқа 16 команда қатысты. Спартакиада белсенді көңіл-күйде өтті, балалар өздерінің футбол дағдыларын көрсетті. Нәтижесінде бірінші орынды "Перваш" ФК командасы, СИБк-22-2 тобы, команда капитаны Серікбек Нұрғиса иеленді.

Осындай спорттық іс-шараны ұйымдастыру және студенттік командалардың екі күндік турнирі аясында кездесу - бұл студенттік футболды дамытудағы үлкен қадам.

АЭжБУ дене тәрбиесі бөлімінің белсенді қызметі студенттік футболды ғана емес, сонымен қатар кестеде көрсетілген басқа да спорт түрлерін дамытуға қажетті серпін беретініне, бұл университеттік біріншіліктерді құруға ықпал ететініне сенімдіміз.