Мисс және Мистер Energo: Energo University қабырғасындағы таланттар мейрамы

12.02.2024 Барлық жаңалықтар

7-8 ақпан аралығында Energo University-де екі қызықты оқиғалар болды – «Мисс және Мистер Energo». Бұл жарқын шоулар өздерінің таланттары мен күш-қуатын көрсету үшін студенттер қауымдастығының ең жақсы мүшелерін жинады.

Мисс Energo атағына 5 ару тартысты, ал Мистер Energo атағына 6 ер жігіт бақ сынасты. Байқау 3 кезеңнен тұрды. "Үй тапсырмасында" қатысушылар 5 минуттық уақытпен өздерінің ерекше таланттарын көрсетті. Бұл кезең көрермендер үшін әртүрлілікке және ашылуларға толы болды: музыкалық қойылымдардан бастап би мен актерлік шеберлікке дейін.

"Эрудит" деп аталатын екінше кезеңде қатысушылардың интеллектісі тексерілді. Олар жылдамдыққа әр түрлі білім салаларындағы сұрақтарға жауап беріп, өздерінің білімділік, тапқырлық және аналитикалық қабілеттерін көрсетті.

Үшінші кезең - "Дефиле" - қатысушылардың эстетикасы мен харизмасын көрсетуге арналған. Байқауға қатысушылар өздерін сахнада ұстай білетіндіктерін, сондай-ақ таңдалған образға сәйкестігін көрсетті. Олар көрермендерді стилі мен сенімділігімен таң қалдырды.

Қатысушылардың талантын креативті сала өкілдерінен тұратын білікті қазылар алқасы бағалады:

VELADA халықаралық модельдеу агенттігінің өкілі және моделі - Дарья Бахмат

Би жобаларының режиссері және өсіп келе жатқан хип-хоп жұлдызы - Алдияр Ессен

Еуразиялық Сұлулық және талант конкурстарының продюсері және негізін қалаушы - Натали Березовская

VELADA модельдік агенттігінің танымал моделі және оқытушысы - Аделя Айдарбекова

"Қазақстанның алғашқы скрипкасы" сыйлығының иегері және Музыка индустриясындағы жаңа ырғақты жасаушы - Эльдана Эрнес

Unitylab  би студиясының жетекшісі - Владимир На

Белгілі әсер етуші және EYES брендінің негізін қалаушы - Алишер Жетпысбай

Әлемдік деңгейдегі көптеген танымал корпорациялармен және блогерлермен жұмыс істеген миллионер блогер - Сулейман Саваз

Олардың күш-жігері мен объективті бағалары үшін рахмет!

«Мистер Energo» атағы үшін конкурстың нәтижелері бойынша әрбір қатысушы номинацияға ие болды:

Санжан Куанышбек – Мистер талант

Нуржан Ергалиев - Мистер өнер

Дарханбай Дінмұхаммед – Мистер алтын дауыс

Әділжан Жайық – Мистер тартымдылық

Нурали Сериков – Мистер шығармашылық

Нұрдаулет Бекболат – Мистер ерекше дарындылық

Жүлделі орындарды алғандар:

Мистер Energo – Нұржан Ергалиев

Вице-мистер Energo – Нұрдәулет Бекболат

Барлық қатысушылар Тippmann.paintball.club компанияcынан 100 шариктері бар толық жабдықпен  пейнтбол ойынына сертификаттарды және Университеттің брендтік өнімін алды. Мистер Energo  SHOQAN Ерлер киімі мен аксессуарларының қазақстандық брендінен 100 000 теңгелік сертификатпен марапатталды. Вице-Мистер CLUB100.kz  спорт дүкенінен 50 000 теңгелік сертификатпен марапатталды.

Ал «Мисс Energo» атағы үшін конкурстың нәтижелері бойынша әрбір қатысушы келесі номинацияға ие болды:

Адина Бегимова – Мисс талант

Нурай Султанова – Мисс ерекше дарындылық

Амина Джеткизгенова – Мисс көрермендер назары

Зарина Усен – Мисс алтын дауыс

Лаура Танатарова – Мисс кербездік

Жеңімпаз болғандар:

Алина Бегимова - Мисс Energo

Нурай Султанова - Вице-мисс Energo

Барлық конкурсанттар Miss & Mrs universal Asia Еуразиялық конкурсына қатысуға шақыру алды және Университеттің брендтелген өнімдеріне ие болды. Мисс Energo  100 000 теңгелік сертификатпен марапатталды, ал Вице-мисс - Mon Amie парфюмерлік және косметикалық дүкенінен 50 000 теңгелік сертификатқа ие болды.