Energo University-дің айти-студенттері - Республикалық пәндік олимпиада көшбасшыларының үштігінде

28.05.2024 Барлық жаңалықтар

Energo University (Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті) студенттері "Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету" білім беру бағдарламасы және 6B061 "Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар" даярлау бағыты бойынша Қазақстанның жоғары оқу орындарының студенттері арасындағы XVI Республикалық студенттік пәндік олимпиадада жүлделі орындарға ие болды.

Олимпиада екі турда өтті: теориялық және практикалық жағдайлар. Студенттер пәндер бойынша терең білім мен түсінікті көрсете отырып, барлық пәндер бойынша тестілеуден өтті, сонымен қатар өздерінің тапқырлығы мен әдеттен тыс ойлауын көрсете отырып, бағдарламалаудың практикалық мәселелерін шешті.

Energo University командасының құрамына келесі студенттер кірді: Сатанов Максим (ВТПО-21-3 тобы), Кеңес Әсет (ВТу-23 тобы) және Сапар Еркебұлан (ВТПО-22-3 тобы) физика-математика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, "IT-инженерия" кафедрасының меңгерушісі Лайла Мұратбекқызы Төкенованың жетекшілігімен жалпы есепте екінші орын алды. Ал Сапар Еркебұлан жеке сынақ қорытындысы бойынша үшінші орынға ие болды.

Олимпиада қатысушыларын құттықтаймыз және алдағы жеңістерді тілейміз!