Energo University-дің 10 студенті шетелде білім алады

11.06.2024 Барлық жаңалықтар

Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінде (Energо University) академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша республикалық бюджет қаражаты есебінен алдағы оқу жылында Еуропа мен Оңтүстік Шығыс Азияның жетекші университеттеріне оқуға баратын студенттердің есімдері анықталды.

Energo University конкурстық комиссиясының шешімімен 2024–2025 оқу жылына арналған академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша іріктелген бакалавриатта оқитын 10 студент мақұлданды:

Бибанова Аружан Женисовна, Жүйелік инженерия

Сапар Еркебұлан Ердосұлы, Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету

Эскерханов Адам Тимурович, Автоматтандыру және басқару

Ваховский Анатолий Петрович, Электр энергетика

Жолдасова Слушаш Русланқызы, Электр энергетика

Сапарғали Аяла Жандосқызы, Автоматтандыру және басқару

Лесхан Аружан Сардарбекқызы, Автоматтандыру және басқару

Шин Сергей Денисович, Электр энергетика

Ким Расул Маратұлы, Электр энергетика

Омархан Дидар Исаханұлы, Ақпараттық қауіпсіздік жүйелері

Халықаралық ынтымақтастық департаменті жақын арада байқау жеңімпаздарымен байланысады.

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша байқаудан сәтті өткендердің барлығын құттықтаймыз және туған елден тыс жерлерде жарқын әсер, академиялық табыс мен мағыналы тәжірибе тілейміз!

Халықаралық ынтымақтастық департаменті шетелдегі білім туралы толық ақпаратты А корпусының 411 кабинетінде жұмыс уақытында (жұмыс күндері сағат 8:00-ден 17:00-ге дейін, түскі үзіліс 12:00-ден 13:00-ге дейін) немесе ic@aues.kz электрондық пошта арқылы алуға болатынын еске салады.