24 қазанда Қазақстанда кітапханашылар күні атап өтіледі. Бүгін біз сізді Energo University кітапханасымен таныстырамыз

24.10.2024 Барлық жаңалықтар

Ол 1997 жылы В.И. Ленин атындағы Қазақ политехникалық институтының және Алматы энергетикалық институтының кітап қоры негізінде құрылған.

Бүгінгі таңда кітапхана қоры 300 мың данадан тұрады! Бірегей қор оқу, ғылыми және анықтамалық әдебиеттерден тұрады

Оқу қорының үштен бірін ЖОО-ның профессорлық-оқытушылық құрамының жұмыстары мен оқу материалдары құрайды.

Мұнда қазақ және орыс тілдеріндегі ең танымал 10 мың басылым - көркем әдебиет бар.

Әдебиеттерді іздеуге және іріктеуге ыңғайлы болу үшін университет сайтында электронды кітапхана орналасқан. Ал студенттердің оқу кезінде таңдауы болуы үшін кітапхана "Юрайт" электронды білім беру платформасына және республикалық ЖОО аралық электрондық кітапханаға тегін қол жеткізуге мүмкіндік береді.

Сондай-ақ Scopus, Web of science Халықаралық библиографиялық дерекқорларына және Wiley халықаралық баспасының материалдарына қол жеткізуге болады.

Energo University кітапханасында Сізге көмек көрсетуге және барлық сұрақтарға жауап беруге дайын алты кітапханашы қарсы алады.

Оқу залы мен абонемент А корпусындағы 236 кабинетте жұмыс күндері 8:00-ден 17:00-ге дейін түскі асқа үзіліссіз жұмыс жасайды.