"Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ" КЕАҚ бірқатар жобалар бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманың оң қорытындысын ала отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу бойынша жұмыстарды сәтті орындады

27.08.2020 Барлық жаңалықтар

«Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті» коммерциялық емес АҚ «Сейфуллин, 68Б» қазандығында резервтік енгізуді электрмен жабдықтау", «Алтын-Дан» қазандығында резервтік енгізуді электрмен жабдықтау» және «Коккинаки, 5А» қазандығында резервтік енгізуді электрмен жабдықтау» жобалары бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманың оң қорытындысын ала отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу бойынша жұмыстарды сәтті орындады. Жобалау жұмыстарына тапсырыс беруші - "Алматытеплокоммунэнерго" ЖШС (http://www.atke.kz/). Орындалған жұмыстардың жалпы сомасы 2,877 млн теңгені құрайды.