27.08.2020 Барлық жаңалықтар

Бүгін Академиялық қызмет жөніндегі проректор Сергей Владимирович Коньшиннің қатысуымен бакалавриаттың бірінші курс студенттеріне арналған тікелей эфир өтті.

Сергей Владимирович студенттерді қызықтыратын барлық сұрақтарға жауап беріп, оқытудың қалай өтетінін және студенттер қандай ағындық бағдарламаларды қолданатынын атап өтті.

1-12 қыркүйек аралығында барлық студенттерде онлайн оқыту Microsoft Teams бағдарламасын пайдалану арқылы өткізілетініне тоқталды.

Тікелей эфир инстаграмның @aues_university ресми бетінде сақтаулы.