Бүгін, 2020 жылдың 17 қарашасында Ғылыми кеңестің кезекті отырысында АЭжБУ Қамқоршылар Кеңесі мүшелерінің студенттеріне ай сайын 21 000 теңгеден атаулы стипендияларды тапсыру рәсімі өтті.

17.11.2020 Барлық жаңалықтар

Қамқоршылар кеңесінің шешімімен студенттерге 2020 жылдың қазан айынан бастап 2021 жылдың 30 шілдесіне дейін ай сайын 21 000 теңге көлемінде атаулы стипендиялар берілді.

АЭжБУ Қамқоршылар кеңесі құрылған күнінен бастап (2009 жыл) стипендияларды, демеушілік көмекті, материалдық-техникалық базаны жабдықтауды, сондай-ақ біздің университет түлектерін өз компанияларында жұмысқа орналастыру мүмкіндігін ұсына отырып, өзінің Альма-матерін және студенттерін тұрақты негізде қолдайды.

Қамқоршылар кеңесіне «Самұрық-Энерго» АҚ, «ZHERSU» БАИ, «Алатау Жарық Компаниясы» АҚ, «АлЭС» АҚ, «Завод Электрокабель» ЖШС және басқа да компаниялардың бірінші басшылары мен орта буын менеджерлері кіреді.