2020/21 оқу жылының бірінші семестрінің 15-інші аптасында студенттерден тапсырмаларды қабылдау және емтихан тестілеуін тағайындау

22.12.2020 Барлық жаңалықтар

15-інші аптада (2020 жылғы 21 желтоқсаннан 26 желтоқсанға дейін) сабақтар кесте бойынша өтеді. Студенттерден тапсырмалар (ЕГЖ, курстық жұмыстар, зертханалық жұмыстарды қорғау) силлабустан қабылдау кестесіне сәйкес және айыппұл балдарына сәйкес қабылданады. Тапсырмаларды қабылдаудың соңғы күні 26 желтоқсан сағат 14.00-ге дейін.

28 желтоқсан – АЭжБУ ресми сайтындағы кестеге сәйкес емтихан сессиясының басталуы (Платонус арқылы тест түрінде) және білім алушылардың көпшілігінде бірінші емтихан күні. Емтихандар туралы ақпарат Платонустың «Хабарландырулар» бөлімінде де орналастырылған.

Әр студентке емтиханға 40 сұрақ беріледі.

Емтихан уақыты60 минут.

Сұрақтардың бір дұрыс жауабы болуы керек.