04.03.2021 Барлық жаңалықтар

Университетте 04.03.2021 жылы АЭжБУ қызметкерлері мен студенттерінің IT саласында 11 жылдан астам тәжірибесі бар Asia Intercommunications компаниясымен кездесуі өтті.

Кездесу барысында AIC директоры Қанат Омаров компанияның жұмысы және компанияның студенттерге ұсынатын мүмкіндіктері туралы айтып берді. Компания тесттер мен зертханалық жұмыстардан тұратын Baraic incubator - 12 аптадан тұратын тегін оқыту курсынан өтуді ұсынады. Курсқа тіркелу үшін сілтеме (link) бойынша өтіп, Google нысанын толтыру қажет.

Курсқа оқытудың 4 кезеңі кіреді:

Splunk Data analytics;
Cisco CCNA Routing & Switching;
Cisco CCNA Security;
Fortinet NSE4.

Курс аяқталғаннан кейін курстан сәтті өткен қатысушылар офисте (Алматы/Нұр-сұлтан) немесе қашықтан жұмыс істеу мүмкіндігімен ақылы тағылымдамадан өтеді.

Бағдарламаны табысты аяқтағаннан кейін компания Сізге өз саласындағы кәсіпқойлар мен сарапшылар командасында жұмыс істей отырып, одан әрі мансаптық өсу перспективасымен Junior engineer компаниясында позиция ұсынады. Жұмысқа 50 адамға дейін барады.

Оған 18-25 жас аралығындағы тағылымдама/жұмыс іздеп жүрген ҚР түлектері немесе студенттері қатыса алады. Оқытудың 3 және 4 кезеңдерінен өту үшін ағылшын тілінің базалық деңгейі міндетті

Курс онлайн форматта өтеді. Курсқа тіркелу 1-8 наурыз аралығында ашық болады. Курс 9 наурыздан басталып, 12 аптаға созылады. Практикалық тапсырмаларды орындау үшін компьютер немесе ноутбук болуы керек. Оқытудың әр кезеңінің соңында тестілеуден және зертханалық тапсырмалардан өту керек. Курстың одан әрі өтуі курстың әр кезеңі сәтті аяқталған жағдайда ғана мүмкін болады.

Толық ақпараты бар телеграм арнасына сілтеме: https://t.me/baraic