Алматы қаласында коронавирустық инфекция бойынша эпидемиологиялық жағдайдың нашарлауына байланысты 29.03.2021 жылдан бастап АЭжБУ қашықтықтан оқыту форматына ауыстырылды

29.03.2021 Барлық жаңалықтар

Құрметті АЭжБУ студенттері!

Алматы қаласындағы коронавирустық инфекция бойынша
эпидемиологиялық жағдайдың нашарлауына байланысты Алматы қаласының бас санитарлық дәрігерінің 2021 жылғы 29 наурыздағы №13 қаулысының 4-тармағы негізінде https://www.gov.kz/memleket/entities/departament-kkbtualmaty/documents/details/148448?lang=ru 2020-2021 оқу жылының соңына дейін оқыту қашықтықтан оқыту форматына ауыстырылады. Жатақханада тұратын студенттер үйіне барып, сол жерден қашықтықтан оқуын жалғастыра алады. Нашар байланысқа байланысты (интернеттің болмауы) тұрғылықты жері бойынша қашықтықтан оқыту мүмкіндігі жоқ студенттер одан әрі жатақханада тұра алады. Алайда, олар санитарлық дезинфекциялық және бетперде режимі ережелерін және жатақханада тұратындар арасындағы әлеуметтік қашықтықты қатаң сақтауы керек. Білім алушылардың университетке кіруіне тыйым салынады. Өзгерістер болған жағдайда қосымша хабарлаймыз. Сайттағы хабарландыруларды қадағалаңыз!