Еліміздің үздік техникалық жоғары оқу орны – Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті 2021 жылғы талапкерлерге өз есігін ашады

Еліміздің үздік техникалық жоғары оқу орны –  Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті 2021 жылғы талапкерлерге өз есігін ашады

07.04.2021 Барлық жаңалықтар

Еліміздің үздік техникалық жоғары оқу орны –  Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті 2021 жылғы талапкерлерге өз есігін ашады.

Instagram әлеуметтік желісіндегі @aues_university парақшасының тікелей эфирінде Академиялық қызмет жөніндегі проректор Сергей Владимирович Коньшин, Тәрбие жұмысы жөніндегі проректор Серік Қапанұлы Махмұтов және Қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы Камшат Бимуратовна Альмуратова АЭжБУ білім беру бағдарламаларына түсу ерекшеліктері туралы айтып, талапкерлердің өзекті сұрақтарына жауап берді. Тікелей эфир IGTV арнасында сақталған.