09.04.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылғы 12 сәуірде Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ Қазақстандық күн энергетикасы қауымдастығымен бірлесіп «Қазақстанның жасыл энергетикасының орнықты дамуы» тақырыбында ғылыми-практикалық вебинар өткізеді.

Ғұмарбек Дәукеев атындағы «Алматы энергетика және байланыс университеті» КеАҚ (бұдан әрі – АЭжБУ) Қазақстандық күн энергетикасы қауымдастығымен бірлесіп «Қазақстанның жасыл энергетикасының орнықты дамуы» тақырыбында ғылыми-практикалық вебинар өткізеді. Өткізілетін іс-шараның мақсаты өзекті мәселелер бойынша пікір алмасу және мүдделі ұйымдар үшін практикалық ұсынымдар әзірлеу болып табылады.

Осыған байланысты, Сізді және  Сіздің қызметкерлеріңізді 12 сәуірде Нұр-Сұлтан уақыты бойынша сағат 16:00-де Zoom платформасында (конференция сәйкестендіргіші: 357 954 8877, кіру коды: 1) өтетін осы вебинарға қатысуға шақырамыз.

Қатысуды және тіркелуді растау үшін қатысушылардың мәліметтерін АЭжБУ Ғылым және коммерцияландыру департаментінің бас маманы Ж.Б. Сүйменбаеваға zh.suimenbayeva@aues.kz электрондық поштасына жіберулеріңізді сұраймыз.