2021 жылғы 5 мамырда Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ ректоры Сауле Саветовна Сагинтаева мен

05.05.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылғы 5 мамырда Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің ректоры Сауле Саветовна Сагинтаева мен "Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы" АҚ Басқарма Төрағасы Марат Рахмалиұлы Нұрғожин АЭжБУ КеАҚ аэроғарыштық мамандықтар бойынша "Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы" АҚ филиалының құрылтай шартына қол қойды.

Тараптар аэроғарыш мамандықтары бойынша мамандар даярлау, аэроғарыш тақырыбы бойынша іргелі, қолданбалы, технологиялық зерттеулер жүргізу үшін бірлескен құрылымдық бөлімше ретінде АЭжБУ-дің аэроғарыш мамандықтары бойынша филиалын (АЭжБУ АМФ) құруға уағдаласты.