МСИБн-19-1 тобының магистранты Нурекен Елдосты Rubik CTF ақпараттық қауіпсіздік бойынша турнирде екінші орын алуымен құттықтаймыз!

31.05.2021 Барлық жаңалықтар

Финалда қатысушылар виртуалды ұйымның желілік инфрақұрылымындағы мақсаттарды «бұзуға» мәжбүр болды. Capture The Flag жарысы Қазақстанның жоғары оқу орындарының студенттері арасында өткізілді.

Елдос жалғыз өзі 937 балл жинап, 2021 жылғы 27 мамыр мен 29 мамыр аралығында Нұр-Сұлтан қаласында оффлайн форматта өткен жалпы ұзақтығы 36 сағатты құрайтын  Capture The Flag жарысында екінші орын алды.

Елдосты жеңісімен шын жүректен құттықтаймыз!

"Astana IT University" ректорының Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ ректорына арналған алғыс хаты

"Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік"  кафедрасы