Қауымдастырылғанпрофессор ғылыми атағының берілуімен құттықтаймыз!

03.06.2021 Барлық жаңалықтар

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы сапаны қамтамасыз ету комитеті төрағасының 2021 жылғы 24 мамырдағы № 455 «Ғылыми атақ беру туралы» бұйрығына сәйкес, «Тіл білімдері» кафедрасының доценті Найля Смадьяровна Саньярованы 13.00.00 – «Педагогика» мамандығы бойынша қауымдастырылған профессор ғылыми дәрежесімен құттықтаймыз.

Найля Смадьяровна Саньярова, педагогика ғылымдарының кандидаты, өзінің еңбек жолын Өскемен қаласының Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетінде оқытушы лауазымынан бастады. Қазіргі уақытта жалпы жұмыс өтілі 45 жыл, оның ішінде ғылыми-педагогикалық – 25 жылдан астам. 1991 жылы кандидаттық диссертациясын қорғады; КСРО Министрлер Кеңесі жанындағы Жоғары аттестаттау комиссиясының (Мәскеу) шешімімен оған педагогика ғылымдарының кандидаты ғылыми дәрежесі берілді.

138-ден астам ғылыми еңбектің, оның ішінде Мәскеуде (2019) жарық көрген «Орыс тіліндегі редупликация: құрылымдық-семантикалық, функционалдық және лингводидактикалық аспектілер» монографиясының, оқулықтардың, оқу құралдарының авторы. Әлеуметтік пәндер кафедрасы «Педагогика (магистранттар үшін)», «Психология (магистранттар үшін ) және «Психология және іскерлік қарым-қатынас этикасы» сияқты оқу басылымдарын АЭжБУ магистратурасының оқу процесінде белсенді қолданады. ҚР БҒМ БҒСБК ұсынған басылымдарда Scopus, РҒДИ халықаралық ақпараттық ресурстарында индекстелетін нөлдік емес импакт-факторы бар ғылыми жарияланымдары бар.

Найля Смадьяровна қазіргі орыс тіліндегі оқшаулану мәселесінің дамуымен және орыс тілін оқыту әдістемесімен байланысты ғылыми-зерттеу жұмысына көп көңіл бөледі.

Найля Смадьяровнаға алдағы уақытта кәсіби табыс, жаңа жетістіктерді іске асыру, сәттілік және шығармашылық шабыт тілейміз!
Тіл білімдері кафедрасының ОПҚ Сізге қауымдастырылған профессор ғылыми атағының берілуімен құттықтайды! Сізге зор денсаулық және ұзақ кәсіби ғұмыр тілейміз!