"Бірінші курс онкүндігі" бағдарламасы аясында 2021-2022 оқу жылында АЭжБУ-да өткен математика бойынша олимпиада нәтижелері

04.10.2021 Барлық жаңалықтар

"Бірінші курс онкүндігі" бағдарламасы аясында өткен  2021-2022 оқу жылына арналған  АЭжБУ-да математика бойынша олимпиада нәтижелері

Олимпиада екі айналымда өткізілді:

I айналым 22 қыркүйекте оқу топтарындағы MS Team-да тест түрінде, мектеп бағдарламасы бойынша 10 тапсырмадан тұратын бақылау жұмысы түрінде өткізілді. Барлық мамандықтардың 1-курс студенттері қатысты.

II айналым 2 қазанда өтті. 73 студент қатысты, олар I айналымда10 балдың 10-ын жинады.

Финал (II тайналым) ММҮ кафедрасының барлық оқытушыларының бақылауымен MS Teams платформасында ONLINE режимінде өтті.
Комиссия құрамы: төрайым-профессор М.Ж. Байсалова , комиссия мүшелері: доцент А. Ж. Масанова, аға оқытушы Г.А. Рысбекова