АЭжБУ-да Erasmus Day AUPET 2021 өтті

25.10.2021 Барлық жаңалықтар

15 қазан күні Ғ. Дәукеев атындағы АЭжБУ-да Erasmus Day 2021 шеңберінде бизнес-идеялар конкурсы өтті! Байқауға АЭжБУ студенттері қатысты, қазылар алқасының құрамында М.Б. Алиярова – Халықаралық ынтымақтастық және академиялық ұтқырлық департаментінің директоры, К.А. Алипбаев – Телекоммуникация және ғарыштық инженерия институтының директоры, Э.Р. Фаизова – М.Х. Дулати атындағы ТарМУ,  INNOCENS жобасының үйлестірушісі, А.С. Бегимбетова – Жылу энергетика және басқару жүйелері институтының директоры, Ж.С. Абдимуратов – Электр энергетика және электр техника институтының директоры, М.С. Салыкова – ИМК кафедрасының доценті, Е.С. Умбетов – ИМК кафедрасының доценті, Б.И. Тузельбаев –  ИМК кафедрасының доценті болды.

Алғы сөз Телекоммуникация және ғарыштық инженерия институтының директоры К.А. Алипбаевқа берілді;

Байқау қорытындылары бойынша:

1-орын – Жан Рафаильевич Кемельжан «Альголизант (хлорелла) көмегімен су қоймаларын сауықтыруға арналған математикалық есептеу»;

2-орын – Батырхан Ермуратулы Кожахмет «Экожүйе» қайта өңдеудің стратегиялық бағдарламасы»;

2-орын – Еңлік Дауренқызы Меллатова «C-PORT онлайн-платформасы»;

3-орын – Расул Асхатұлы Амантай «Move part»;