3 қараша күні АЭжБУ-де «Индустрия 4.0 Германиялық және Қазақстандық білім беру бағдарламасы» атты конференция өтті

05.11.2021 Барлық жаңалықтар

3 қараша күні «АЭжБУ»-де «Индустрия 4.0 Германиялық және Қазақстандық білім беру бағдарламасы» атты конференция өтті.

Конференцияның модераторы ретінде Алиярова М.Б. сөз сөйлеп, АЭжБУ МBA және Нархозбен бірлесіп дайындаған бағдарламаны ұсынып, 2021 жылғы АЭжБУ ГҚИ 4.0 жобасының нәтижесін жүргізді.

Құрметті қонақ ретінде Анхальт (Германия) университетінің профессорлары қатысып, жобаның келешегін айтып, MBA бағдарламасын ұсынды.

Бейнеролигімізде қатысушылар кездесуден қандай әсер алғанынын айтып, ынтымақтастық бойынша алдағы жоспарларымен бөлісті.