"Тәжірибелік экологтар қауымдастығы" өзін-өзі реттейтін ұйым" басқарма төрайымы Маликова Лаура Алмасбекқызының "Ауаның сапасы және жақсарту құралдары" тақырыбындағы қонақ дәрісі

22.11.2021 Барлық жаңалықтар

Өркениеттің қазіргі заманғы антропогендік әсері тұрмыстық жайлылық деңгейінің жоғарылауымен қатар, әлемдегі экологиялық жағдайдың тез нашарлауына әкелді. Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің білім алушыларын экология саласындағы тәжірибелік қызметке тартуды арттыру мақсатында "Тәжірибелік экологтар қауымдастығы" өзін-өзі реттейтін ұйым" Басқарма Төрайымы Маликова Лаура Алмасбекқызы "Ауаның сапасы және жақсарту құралдары" тақырыбында қонақ дәрісін оқиды.

2021 жылғы 23 қараша 16:20-17:20

Бейне кездесу сілтемесі

байланыс телефоны: 87002602324

"Инженерлік экология және еңбек қауіпсіздігі" кафедрасының меңгерушісі Абикенова Асель