"Жастар кәсіпкерлігі" бағдарламасы бойынша тегін оқыту

04.03.2022 Барлық жаңалықтар

"Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті" КеАҚ "Qoldaý" кәсіпкерлік орталығымен бірлесіп, "Almaty Business - 2025" кәсіпкерлікті дамытудың өңірлік бағдарламасын іске асыру, жастардың кәсіпкерлік қызметке қызығушылығы және бизнес процестерді сауатты құру шеңберінде 2022 жылғы 18 ақпаннан бастап университет студенттері үшін "Жастар кәсіпкерлігі" бағдарламасы бойынша тегін оқыту туралы жариялайды.

Бағдарлама тәжірибеге бағытталған оқу сипатына ие, онда сіздер MVP (минималды өміршең өнім) алаңдық сынақтарын өткізесіздер, болашақ өнімнің толыққанды бизнес-моделін және прототипін жасайсыздар.

"Qoldaý" оқыту бағдарламасының бизнес-жаттықтырушылары мен спикерлері

"Qoldaý" КО-ға 9 сертификатталған бизнес-жаттықтырушы, сондай-ақ 50-ден астам спикер оқытады. Олар: Гульшарат Джубаева, Руслан Томасов, Райхан Якубова, Индира Токпанова, Гулбахыт Жолдасбекова, Малик Мусабеков, Людмила Лазарева, Артем Долгирев, Яна Иссакова, Акнур Базарбекова, Руслан Шалкаров және т. б.

Оқыту: Тегін + Сертификат

Дедлайн: 10.03.22 ж.