“Digitalization 4.0” стартаптар конкурсының нәтижелері

01.04.2022 Барлық жаңалықтар

АЭжБУ-да студенттік кәсіпкерлікті дамыту мақсатында "Digitilazation 4.0" стартаптар конкурсы ұйымдастырылды. Бұл конкурстың демеушісі Lenovo компаниясы және "Saiman" ЖШС болды.

І орын   —  "Біліктілікті арттыру жүйесі" жобасымен ВТиПО 21-3 тобының студенті Алмас Самаев;
ІІ орын  —     "Sci.Робот-зерттеуші" жобасымен Мерей Айтқалиұлы Балықбаев;
ІІІ орын — "1С кәсіпорындағы сатып алуды автоматтандыру " жобасымен Владислав Владимирович  Тен.

Конкурс номинациялары:
Үздік инженерлік идея  —    "Роботтандырылған дәріхана" жобасымен Чингиз Баширов;

Ең жақсы маркетингтік шешім — "Тік фитостендер" жобасымен Анара Исмагилова;

Үздік бизнес-жоспар  —   "Жолаушыларды тасымалдау қызметін көрсету" жобасымен Дамир Канатович Касымхан;

Үздік әлеуметтік идея  —    "IT-құжат" жобасымен Асия Тлеуова.

Үздік командалық жұмыс  —   "Веб-сервер арқылы басқарылатын және қадағаланатын өрт қауіпсіздігі жүйесі" жобасымен Адиль Куанович Сапарбаев пен  Альмира Абаевна Алдиярова.

ҒЫЛЫМ ЖӘНЕ КОММЕРЦИЯЛАНДЫРУ ДЕПАРТАМЕНТІ