ТУЛЕГЕНОВА САУЛЕ КУАНЫШЕВНАНЫ 50 ЖЫЛДЫҚ МЕРЕЙТОЙЫМЕН ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

10.04.2022 Барлық жаңалықтар

Инженериядағы менеджмент және кәсіпкерлік кафедрасының аға оқытушысы Тулегенова Сауле Куанышевна 10 сәуірде өзінің 50 жылдық мерейтойын атап өтеді.

1994 жылы С.К. Төлегенова Семей ет және сүт өнеркәсібінің технологиялық институтын "АӨК саласындағы экономика" мамандығы бойынша бітіріп, инженер-экономист біліктілігін алды.

1994 жылдың тамызында Сауле Куанышевна Семей Мемлекеттік университетінің «Өндірісті ұйымдастыру және менеджмент» кафедрасына экономикалық пәндер оқытушысы болып қабылданды.

2002 – 2012 жылдар аралығында С.К.Тулегенова Абай атындағы ҚазҰПУ «Менеджмент және маркетинг» кафедрасында жұмыс істеді.

2012 жылдың қаңтарынан бастап бүгінгі күнге дейін Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің «Инженериядағы менеджмент және кәсіпкерлік» кафедрасында қызмет атқарып келеді.

С.К.Тулегенованың жалпы педагогикалық салада 28 жыл жұмыс өтілі бар, оның 10 жылы біздің университетте құрылған.

2018 жылдың маусым айында Сәуле Қуанышевна Мәскеу қаласындағы "МИФИ" Ұлттық ядролық зерттеу университетінің экономика магистрі дипломын алды.

С.К. Тулегенова "Centersoft academy" ЖШС-де "Білім берудегі цифрлық технологиялар" бағдарламасы бойынша 2019 жылдың қаңтар айында 72 сағат көлемінде біліктілікті арттыру курсынан өтті. Сондай-ақ, ол 2019 жылдың сәуір айында "1С: Кәсіпорын 8" бағдарламасы бойынша «Centersoft academy» ЖШС Қазақстан үшін Бухгалтерия» 80 сағат көлемінде біліктілікті арттыру курсын тәмамдады.

С.К. Тулегенова алыс шетелдің электронды баспасында ҒЗЖ тақырыбы бойынша ISBN -13, 978-613-9-45377-1 "Қазақтелеком" АҚ үлгісінде инвестициялық тартымдылықты бағалау" атты ғылыми монографиясын жариялады. http://www.lap-publishing.com/.

С.К. Тулегенова "Кәсіпорын экономикасы", "Қаржы менеджменті", "ҚЕХС" пәндері бойынша ҚР БҒМ талаптарына сәйкес жұмыс бағдарламаларын әзірледі. Осы пәндер бойынша оқу-әдістемелік кешен құрылды, бақылау-бағалау құралдары әзірленді. Сонымен қатар, С.К. Тулегенова жұмыс бағдарламасы аясында "ӨТҚ" мамандығының студенттері үшін есептеу-графикалық жұмыстарды орындау бойынша әдістемелік ұсынымдар әзірледі. Есептік-графикалық жұмыстар практикалық бағытқа ие және "ӨТҚ" мамандығының дипломдық жобасының экономикалық бөлігі үшін негіз болып табылады.

Сауле Куанышевна қазіргі заманғы педагогикалық технологиялар мен компьютерлік техниканы қолдана отырып, кәсіби деңгейде сабақ береді.

С.К. Тулегенова өзінің педагогикалық қызметін білім алушылардың жалпы және кәсіби құзыреттілігін қалыптастыруға ықпал ететін педагогикалық процесті жүргізу, сонымен қатар студенттердің қазіргі өмірге бейімделе алатын қасиеттерін дамыту арқылы жүзеге асырады.

Оқытуда сараланған тәсілді, әр түрлі сабақтарды, ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолдану пәндерге деген қызығушылықты дамытады.

Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің ұжымы Сізге мол бақыт, зор денсаулық, сәттілік және барлық бастамаларыңызға табыс тілейді! Тамаша жұмыс және ұжымдағы жылы қарым-қатынас үшін Сізге көп рахмет! Сіздің жұмысыңыз қуаныш пен әсерлі нәтиже берсін! Сізге  бақытты күндер мен жақсы көңіл-күй тілейміз!