Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ студенттері - Huawei жарыстарының үздігі

03.06.2022 Барлық жаңалықтар

Huawei Technologies Kazakhstan компаниясы Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ ректоры Сауле Сагинтаеваға және Huawei ICT академиясы базасындағы ынтымақтастық үшін университетке алғысын білдірді. Бұл туралы компанияның уәкілетті өкілі Шапиық Тілек ректорға ресми хатында жазды.  Сондай-ақ хатта АЭжБУ студенттері Исламбек Баратжанов, Руслан Мухамедов және Илья Савенков ең жоғары нәтижелер көрсетіп, Huawei АКТ жарысының жаһандық финалына өткендігі көрсетілген; осының барлығы олардың тәлімгерлері - Татьяна Голубева мен Виктор Тайлаковтың арқасында. Студенттерді конкурсқа дайындау үшін компания тоғыз оқу курсының материалдарына қолжеткізді (!).

2021 жылдың қорытындысы бойынша Huawei ICT академиясы АЭжБУ базасында Қазақстанда үздік деп танылды. Академияның сертификатталған оқытушылары Татьяна Викторовна Голубева мен  Виктор Александрович Тайлаков "Үздік жаттықтырушы" номинациясын жеңіп алды.  «Seeds for the future 2021»   конкурсында 13 студент ҮЗДІК-15 қатарына кірді. 5 студент "Huawei ICT Competition Kazakhstan 2021" конкурсында бірінші және үшінші орынды қоса алғанда, ҮЗДІК-10 қатарына кірді.