2022/2023 оқу жылына арналған "АЭжБУ" Коммерциялық емес АҚ бірінші ректоры Ғ.Ж. Дәукеев атындағы атаулы білім беру грантын және атаулы стипендияны тағайындау конкурсы

2022/2023 оқу жылына арналған

01.09.2022 Барлық жаңалықтар

АҚЫЛЫ НЕГІЗДЕ ОҚИТЫН СТУДЕНТТЕРДІҢ НАЗАРЫНА!

«Ғ. Дәукеев атындағы АЭжБУ» коммерциялық емес АҚ 2022/2023 оқу жылына «АЭжБУ» коммерциялық емес АҚ Тұңғыш ректоры Ғ.Ж. Даукеев атындағы атаулы білім гранты мен атаулы стипендиясын тағайындау туралы конкурс жариялады.

Өткізілетін конкурс туралы ережемен сайтта танысуға болады.

Конкурсқа қатысқысы келетін студент өз институтының директорына келесі құжаттарды ұсынуы қажет:

- тобы, байланыс үшін ұялы телефон нөмірі және e-mail көрсетілген конкурсқа қатысу туралы өтініші, ұсынылған құжаттар тізімі;

- өтінішпен бірге студенттік топ эдвайзері берген мінездеме; АЭжБУ оқу кезеңіндегі жетістіктерін растайтын құжаттар, әлеуметтік мәртебесі.

Өтініштер 2022 жылғы 15 қыркүйек сағат 00:00-ге дейін қабылданады.

Сілтеме https://aues.edu.kz/admin/web/uploads/personal-documents/1644233252_f8GQ9k.pdf