Алимжан Удербековтің сәттілік формуласы

23.09.2022 Барлық жаңалықтар

Әлімжан Үдербеков кәсіпкердің табыс формуласын жасады. Өз жолымен жүріп, ол тәжірибеден бастап маманға, кәсіпқойға, сарапшыға және гуруға дейінгі деңгейлерден өтті.

Оның формуласындағы маңызды тетік - дамып келе жатқан адам күн сайын өзінің сүйікті бағытында жаңа білім алуы керек. Сонда жалпы эквивалентте 365 күнде оның пайдалылығы 35 есе артады. "Пайдасыз телехикаяларға, бос әңгімеге, ойындарға уақытты ысырап етпей, бір жылдағы бос уақытты "0"-ге дейін төмендету, сол арқылы IT-технологияларды оқып үйренуге тырысу керек. Қосымша курстарға, бағдарламалау тілдеріне жазылыңыз, өз идеяларыңызды жүзеге асыруға тырысыңыз және қоғамға пайдалы өз өнімдеріңізді жасаңыз" ,-дейді ол.

Мансаптық өсу жолына түсетін әрбір студент университетте теориялық және практикалық білім алады және таңдаған мамандығы бойынша тәжірибе жинақтау жолын жалғастырады.

Тағылымдамашы 1-деңгейде, онда жұмыс беруші, тәлімгер өзінің өсіп келе жатқан персоналын оқытады.

Маман 0-деңгейде, ол жұмыстың белгілі бір бөлігін орындайды, алайда мұндай маман компанияға кіріс әкелмейді, тек ішкі жұмыс процестерін жабады.

Кәсіби маман 0+тен 1-ге дейін көтеріледі, яғни өз мамандандыруында жоғары көрсеткіштерге ие адам.

Сарапшы мен гуру — бұл 1+ және одан жоғары шеберлер, тікелей табысқа тәуелді емес, өз білімдерін сата алады және өз жобаларын пассивті табысқа жеткізеді.

Өзі таңдаған жолмен жүргісі келетін әр адамның мотивациясы - махаббат, күш және ақша.

* Естеріңізге сала кетейік, Алимжан Үдербеков "ГдеМатериал" құрылыс материалдары онлайн-маркетплейсінің иесі.