14.10.2022 Барлық жаңалықтар

Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті Еуразиялық патенттік ұйымның «Өнертапқыштық және патенттік іске қосқан үлесі үшін» В.И. Блинников атындағы алтын медальмен марапатталды.

Медаль мыс-мырыш қорытпасынан жасалған және декоративті әрлеу үшін таза алтынды гальваникалық жабын қолданылған.

Еуразиялық патенттік ұйым халықаралық PCT жүйесімен ынтымақтасады және өнертабысқа берілетін Еуразиялық патенттік ұйымның патенті әлемде оған ұқсас әзірлемелер жоқ екенін көрсетеді.