Open lecture by the Deputy Chairman of the Information Security Committee of the Ministry of Digital Development, Innovation and Aerospace Industry of the Republic of Kazakhstan, T.S. Mustagulov

20.10.2022 Барлық жаңалықтар

ҚР цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Ақпараттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары Т.с. Мұстагуловты "Қазақстан Республикасының ақпараттық қауіпсіздігінің жай-күйі туралы" тақырыбында IT-мамандықтар студенттері үшін ашық дәріске  2022 жылғы 20 қазанда сағат 14:00-де "Д" корпусының акт залына шақырамыз.

Іс-шараны ұйымдастырушылар: Жастар саясаты департаменті және ақпараттық технологиялар Институты.