Интернационалдандыру және инновация орталығы

21.10.2022 Барлық жаңалықтар

Анхальт университеті энергетикалық ауысу, климаттың өзгеруі және цифрландыру сияқты маңызды болашақ міндеттер мен қиындықтарды шешу үшін инновациялық қолданбалы зерттеулерге сүйенеді. 2022 жылдың басынан бастап "Шығыс идеясы" жобасы білім мен технологияларды инновациялық және халықаралық тәсілмен беруді ілгерілетуде. Украинада, Қазақстанда және Солтүстік Македонияда серіктестермен алмасу айтарлықтай күшейтілетін болады. Университет стратегиялық тұрғыдан Оңтүстік-Шығыс Еуропадан Азияға дейінгі аймақ үшін маңызды серіктес ретінде орналасады. Білім және ғылым министрлігінің қолдауымен инновациялық конкурстар мен форумдар, сондай-ақ инновациялық тренингтер мен біліктілікті арттыру іс-шаралары, егер университет интернационалдандыру процесінде болса, барлық қатысушыларды қамтиды және бұл біздің бәсекеге қабілеттілігімізді арттырады. Idea East Hub жобасы сонымен қатар университетке жаңа жас ғалымдарды тартуға мүмкіндік береді және оларға біздің университетте академиялық және ғылыми жобалар аясында қалуға мүмкіндік береді.