Қазақстан Еріктілер лигасы АЭжБУ студенттерімен кездесу өткізді

10.03.2020 Барлық жаңалықтар

Біздің елімізде қызметі әлеуметтік бағдарламаларды, азаматтық қоғамды дамытуға және қолдауға мұқтаж адамдарға көмек көрсетуге бағытталған түрлі қоғамдық бірлестіктер бар. Осындай ұйымдардың бірі "Қазақстан еріктілерінің лигасы" қоғамдық қоры болып табылады.

Бұл Алматы қаласының ең ірі жастар қозғалысы, оның басты мақсаты– Волонтерлік қызметті дамыту үшін жағдай жасау және халықтың қалың жігін халықтың әлеуметтік қорғалмаған топтарына қайырымдылық көмек көрсетуге тарту. Бұл қоғамдық қордың қызметі туралы Алматы қаласы филиалының жетекшісі Бағдат Анарбаева Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің 1-курс студенттерімен кездесу барысында айтты.

Кездесу opentalk форматында өтті, балалар барлық сұрақтарын қойды, ал филиал басшысы өз кезегінде студенттерді волонтерлік қызметке қызықтырды. Кездесу соңында студенттердің көпшілігі  волонтерлікпен айналысуға және әлемге жылулық сыйлайға қызығушылық танытты!