Студенттер мен оқытушылардың Жапон тілдер мектебінің өкілі Ямагучи Йошихару мырзамен кездесуі

Студенттер мен оқытушылардың Жапон тілдер мектебінің өкілі  Ямагучи Йошихару  мырзамен кездесуі

14.03.2023 Барлық жаңалықтар

2023 жылдың 14 наурызында Университетте студенттер мен оқытушылардың Жапон тілдер мектебінің өкілі Ямагучи Йошихару мырзамен кездесуі өтті. Йошихару мырза студенттерге ел туралы, оқыту жүйесі және Жапония университеттерінде бакалавриат және магистратура бағдарламалары бойынша білім алу мүмкіндігі туралы айтып берді. Студенттер спикерді үлкен қызығушылықпен тыңдап, оған оқу бағдарламаларына, курстардың құнына және Жапонияның оқу орындарында тағылымдамадан өту мүмкіндіктеріне, шетелдік студенттердің өмір сүру құны мен өмір сүру жағдайларына және т. б. қатысты өз сұрақтарын қойды.