СҒЗЖ республикалық конкурсының II кезеңінің нәтижелері

06.06.2023 Барлық жаңалықтар

Ағымдағы оқу жылында "АЭжБУ" КЕАҚ "Техникалық ғылымдар" бөлімі бойынша, "Электр энергетикасы, "Жылу энергетикасы", "Аспаптар" және "Робототехникадағы бақылау-өлшеу аспаптары мен жүйелері", "Автоматтандыру және басқару" секциялары бойынша студенттер мен магистранттардың ғылыми-зерттеу жұмыстары республикалық конкурсының II кезеңін өткізу бойынша базалық университет болды. Конкурстық комиссиялардың құрамы "АЭжБУ" КЕАҚ ректоры М. К. Сыздықовтың бұйрығымен бекітілді.:

"Электр энергетикасы"

I орын-Илиев Дамир Марленович (АЭжБУ, жетекшісі Михалкова Е. Г.)

II орын-Лукин Дмитрий Аркадьевич (карта, жетекшісі Баландин В. С.)

II орын - Исабекова Анель Саттаровна (карта, жетекшісі Таранов А. В.)

III орын – Билянова Томирис Қанатқызы және Қазбек Мақпал Ермекқызы (АЭжБУ, жетекшісі Нығматуллин Р. М.)

III орын – Байбалаева Айзат Серікқызы (АЭжБУ, жетекшісі Михалкова Е.Г.)

III орын - Жаппарбекова Жания Қайратқызы (АЭжБУ, жетекшісі  К.Т.Тергемес)

"Электр энергетикасы" (магистратура)

I орын-Масей Самат Қазбекұлы.К. (ШҚТУ, жетекшісі А. А. Сәрсенова)

II орын-Сейітбек Ерлан Ержанұлы (ЛиТ академиясы, жетекшісі Оңғар Б.)

"Жылу энергетикасы"

I орын-Темирова Гаухар Жалеладдиновна, АЭжБУ, басшылар: Г.А.Әкімбек, Қоробков М.С.

II орын-Қасемқанов Дастан Нұрланұлы, Оразгулов Данияр Кенжебекұлы, Тоқтар Жанель Әділханқызы (Шәкәрім атындағы Университет, жетекшісі Степанова О. А.)

II орын-Нұртай Әлихан Есімғалиұлы, (кіріспе, жетекшілері – М.Г.Жұмағұлов, С.Б.Садықова).

III орын – Мануленко Антон Иванович, Айтқазин Бислан Ербұлатұлы, (Шәкәрім атындағы университет, жетекшісі М. В. Куленко)

III орын - Сарқытбай Толғанай Серікболқызы (карта, жетекшісі Н.К.Сейтжаппаров Н.К.)

III орын - Жарасқап Алмас Жарасқанұлы, (ҚарМУ, жетекшісі Танашева Н.К.)

"Аспаптар" және "робототехникадағы бақылау-өлшеу аспаптары мен жүйелері"

I орын - Сәбитов Темірлан Рустамұлы (Сәтпаев атындағы ҚҰТЗУ, жетекшісі Баянбай Н.А.)

II орын-Ракитин Никита Андреевич, Брекешев Бақтияр Альвийұлы (АЭжБУ, жетекшісі Байкенов Б.С.)

II орын-Будницкий Кирилл Александрович (ШҚТУ, жетекшісі  А.Ж.Алимханова).

III орын-Скоснягин Алексей Николаевич (ШҚТУ, жетекшісі А.Т.Кусаин-Мұрат)

III орын-Әшірбаев Нұрдәулет Құралбекұлы (АЭжБУ, жетекшісі Готькин В. В.)

III орын-Ракитин Никита Андреевич, Брекешев Бақтияр Альвийұлы (АЭжБУ, жетекшісі Елеуқұлов Е.О).

"Автоматтандыру және басқару"

I орын-Борисов Игорь Олегович (АЭжБУ, жетекшісі Хан С. Г.)

II орын - Камидулла Әсет Жақсылықұлы (ҚҰТЗУ, жетекшісі Кулакова Е.А.)

II орын-Әмірханов Бекзат Елжасұлы (АЭжБУ, жетекшісі Ибраева Л.К.)

III орын-Оконечников Максим Федорович (ШҚТУ басшысы Григорьева С.В.)

III орын - Хасен Мейірман Сағынбайұлы, Қалмахан Бауыржан Ерсұлтанұлы (ҚБТУ, жетекшісі З.И.Самигулина)

III орын - Аманкелдиев Мәди Нұрлыбекұлы, Әсет Нұрдәулет Әбдуохапұлы (АЭжБУ, жетекшілері-Өтепбергенов И.Т., Сағындықова Ш. Н.)