Energo University-нің студенттері жыл сайын серіктес университеттердің халықаралық жазғы жобаларына қатысады

09.07.2024 Барлық жаңалықтар

Energo University-нің (Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті) студенттері мен оқытушылары 8-22 шілде аралығында екі ресейлік серіктес университеттің – Б. Ельцин атындағы Орал федералды университеті (Екатеринбург қ.) және Қазан (Приволжье) федералды университетінің (Қазан қ.) жыл сайынғы халықаралық жазғы жобаларына қатысады.

ҚФУ-дың «Жазғы университет» жобасына байланыс және ғарыштық инженерия институтының студенттері қатысады:

Алиярова Арай

Бектұрсын Нұрбек

Бигалиева Эльнара

Ельгельды Мадияр

Жалғас Бекарыстан

Корабаев Асан

Жаратылыстану және гуманитарлық ғылымдар институтының оқытушысы Гүлнара Наурызбаеваның жетекшілігімен.

Бес студент «Болашақ технологиялары: физика және инженерия» білім беру трегінде, ал біреуі «Жасанды интеллект» трегінде оқып жатыр.

УрФУ-да «Жасанды интеллект» білім беру трегінде Автоматтандыру және ақпараттық технологиялар институтының 10 студенті «Жазғы университет» бағдарламасына қатысады:

Алинур Айғаным

Гордеева Мария

Друзин Дмитрий

Дусейнов Нұрдаулет

Касанбай Аяжан

Көкенали Искандер

Мантай Әсемгүл

Сапар Еркебұлан

Чаплин Владислав

Чубарова Ирина

Саметова Айгерим

Айгерим Саметованың жетекшілігімен.

«Жазғы университет» жобасына қатысу тегін және жиналу қалаларынан өту немесе ұшақпен барып-қайту, тұру және тамақтану шығындарын қамтиды. Жоба аясында студенттер мен оқытушылар тақырыптық мастер-класстарға, семинарлар мен практикалық сабақтарға сарапшылардың қолдауымен қатысады. Жоба соңында барлық қатысушыларға сертификаттар мен естелік сыйлықтар беріледі, ал қазылар алқасы таңдаған ең үздік жоба қосымша атап өтіліп, марапатталады.